PRZEDSPRZEDAŻ - 65,25%

Pierwszy ebook, który wprowadzi Cię do nauki gry na pianinie

Marzysz, żeby grać na pianinie, ale teoria to dla Ciebie czarna magia? Otwieramy dla Ciebie drzwi, które zostały sztucznie zamknięte.. dołącz do pięknego, muzycznego świata!

Wszystko co musisz wiedzieć, zanim zaczniesz grać na pianinie

Wiemy, że początki bywają trudne. Brakuje nam motywacji, a strach przed nieznanym blokuje nas przed podjęciem działań. Tym razem będzie inaczej. Stworzyliśmy wyjątkowe narzędzie, będące wstępem do nauki gry na pianinie. Znajdziesz tu wszystkie ważne aspekty, niezbędne na początku Twojej drogi. Gdy przeczytasz ten e-book, nie będziesz umiał grać na pianinie, ale będziesz doskonale przygotowany do tego, by zacząć.

Wnętrze e-booka, które porywa serca już od pierwszej linijki

Napisany prostym, jednocześnie fachowym językiem, przez wyjątkowego pianistę, który grał z gwiazdami światowej sceny.

Poznaj Autora

Igor Nowicki

Jestem pianistą, klawiszowcem, aranżerem i pedagogiem z 20-letnim doświadczeniem. Przez ostatnie kilkanaście lat podejmowałem współpracę z fantastycznymi gwiazdami takimi jak:
> Irena Jarocka,
> Justyna Steczkowska,
> Atrakcyjny Kazimierz,
> Sławek Wierzcholski Nocna Zmiana Bluesa,
> Maria Rodriguez (CU),
> Steve Kindler (USA),
> Eddie Angel (UK),
> Sławek Uniatowski,
> Krystyna Prońko,
> i wieloma innymi.
Moim celem jest nauczyć jak największą ilość osób, grać z przyjemnością na klawiszach 🙂 Nie przygotuje Cię do konkursu Chopinowskiego ale sprawię, że będziesz cieszył się grą na klawiszach czy podczas komponowania muzyki rozrywkowej.

Gwiazdy o Igorze

Ekstra Bonus o wartości 97 zł

Pakiet 3 video

Video 1
Od czego zacząć naukę gry na instrumencie klawiszowym. Poznasz dźwięki podstawowe i pochodne oraz ich miejsce na klawiaturze. Zapoznasz się także ze wszystkimi oktawami występującymi w pianinie. Nauczysz się umownego podziału klawiatury, który zdecydowanie ułatwi Ci naukę na początkowych etapach.

Video 2
Igor pokaże Ci, jaka powinna być poprawna postawa grającego przy pianinie oraz jak prawidłowo ułożyć dłonie na klawiaturze. Nauczysz się poprawnie numerować palce i zapoznasz się z ćwiczeniem, które pomoże Ci, wprowadzić powyższe wskazówki w nawyk.

Video 3
Gdy przerobisz wcześniejsze lekcje, przejdziesz do kolejnego ćwiczenia, które ma na celu wzmocnienie najsłabszych palców podczas gry. Pamiętaj, że ćwiczenia to klucz do sukcesu!

Podsumowując, pakiet zawiera:

Ebook o wartości 67 zł